محل تبلیغات شما
Image result for انیمه
سلام چ خبرا؟:)
با این روز های کرونایی چه کار میکنید؟:) من خودم به شخصه افسرده شدم:/// نمدونم چه کنم --__-- اگر خیلی شق القمر کنم از این ور خونه برم اونور خونه:/// تنها کارم همینه.
تازه وقتی به این فک میکنم که قراره درس های مدرسه هم تو خونه بخونیم نابود میشموای خیلی بده:// من که هیچی نخوندم.
هی روزگار.همین دیروز بود که ارزو داشتیم مدرسه تعطیل بشه:/// بخاطر یه روز تعطیل شدن اینقدر خوشحال میشدیم که انگار دنیا رو دادناما حالا
واقعا پشیمونم:/// نمیشه بریم مدرسه؟.
اینارو  بیخیال .راستی با اون 100 گیگ چه کار میکنید؟ البته فقط به کسانی که مودم دارن دادن به ما هم دادن بعد ما هم  عهد بستیم که قبل عید تا گیگ اخرو تموم کنیم :)(البته گیگ ندیده نیستیما ما خودمون 300 گیگ میخریم همیشه، اخه رایگان یه چیز دیگس:)) توی روز اول هم 7 گیگ استفاده کردیم بین خودمون باشه ولی منو خواهرم تا ساعت 4 صبح بیدار میمونیم و مافیا انلاین بازی میکنیم خیلی میچسبه مخصوصا وقتایی که دوتایی توی یه گروه میافتیم .خلاصه که.
 این بود از روز های کرونایی ما://

Image result for انیمه

معرفی انیمه(دورورو)

معرفی انیمه(سفید برفی با مو های قرمز)

معرفی یه سری انیمه

روز ,گیگ ,های ,هم ,یه ,خونه ,روز های ,های کرونایی ,چه کار ,تموم کنیم ,کنیم البته

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثبت فوری شرکت - ثبت برند فارسی CnAutotool kietrapdetal ندانستن دست نوشته های معلم خرید ساعت مچی | طرح 2014 صبر سکوت Pearl's info رکسانا آفرینش